Kúpalisko: zatvorené
Pizzéria: zatvorená
Rýchle občerstvenie: zatvorené

COVID AUTOMAT - AKTUÁLNA PREVÁDZKA

Vážení návštevníci,

na tomto mieste a vždy na aktuálnom ozname na našej webovej stránke ako aj na ozname pri vstupe na kúpalisko nájdete uverejnené aktuálne opatrenia podľa COVID AUTOMATU.
Covid automat alebo Covid semafor, celým názvom Alert systém pre monitorovanie vývoja epidémie a prijímanie protiepidemických opatrení v závislosti od intenzity šírenia SARS-CoV-2 (COVID-19), je monitorovací a signalizačný systém vytvorený Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorý slúži na predvídateľné nastavovanie opatrení počas pandémie ochorenia COVID-19. Pomocou automatu ministerstvo zdravotníctva informuje o aktuálnej epidemiologickej situácii a uvoľňovaní, respektívne a sprísňovaní opatrení. Automat má 2 stupne - regionálny a celonárodný. Epidemiologická situácia sa podľa schváleného automatu riadi na regionálnej úrovni, pokiaľ sú splnené základné celonárodné kritéria.

Ak 2 z 3 celonárodných indikátorov dosiahnu stanovený limit na celonárodnej úrovni, tak sa celá republika riadi opatreniami na celonárodnej úrovni a prechádza do vyššieho stupňa varovania. Prechod z jedného do nasledovného stupňa nastane ak sa dosiahnu 2 z 3 limitov. Prechod do vyššieho stupňa varovania je možný nasledujúci pondelok po prehodnotení indikátorov. Na prechod do nižšieho stupňa je nutné dosiahnuť počet hospitalizácií a aspoň jednu z ďalších dvoch kritérií, potom je možné až po 10 dňoch od prehodnotenia.

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené obmedzenia pre kúpaliská.

Aby sme pre Vás mohli otvoriť je nutné aby sme sa dostali na stupeň ostražitosti II. teda na oranžovú farbu.

 

Kde nás nájdete

Termálne kúpalisko Veronika Rajec

Kontaktné informácie

Kúpalisko Veronika
Bystrická 57
015 01 Rajec

+421 41 542 24 57
manager@veronika-rajec.sk
© 2023 Všetky práva vyhradené |
tvorba web stránok INCUBEMEDIA